Kurumsal

Taahhüt, Enerji Çözümleri, Otomasyon ve Malzeme Temini konularında uzun yılar sektörel deneyime sahip Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan Evesis Endüstriyel Çözümler San. Ve Tic. Ltd. Şti. deneyim, bilgi, birikim ve tecrübelerini profesyonel ekibiyle sektörün ve teknolojinin gelişmesini takip edip yönetim ve imalat kademelerindeki gelişimini tamamlayarak, dürüstlük ve devamlılık çerçevesinde siz müşterilerimize en iyi ve en uygun çözümü sunmayı ilke edinerek kurulmuş bir firmadır.

Evesis Endüstriyel Çözümler San. Ve Tic. Ltd. Şti. ; deneyimli yönetici kadrosu ve ekibinin tecrübesi ile müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet verme anlayışı ile kısa zamanda konusunda sektördeki diğer firmalardan ayrılarak güven ve tam kalite odaklı felsefesi ile kendini tercih eden müşterilerinin güvenli çözüm ortakları olarak ayrıcalıklı bir konum elde etmiştir.
Evesis Endüstriyel Çözümler San. Ve Tic. Ltd. Şti. kuruluş süreci öncesinde güvenilir ve uzman teknik kadrosu ile vermiş olduğu mühendislik hizmetlerine kuruluş sonrasında firma olarak birçok prestijli projeye imzasını atmıştır. tecrübe, kalite ve sıfır hata ilkesi ile taahhüt ettiği bütün projelerini güven tesis ederek başarıyla yerine getirmiştir.
Ayrıca; Şehir şebekelerinde, trafo merkezlerinde, endüstriyel fabrikaların enerji tesislerinde, malzeme temininde tecrübesi ve çok sayıdaki güvenilir referansları ile sektördeki kuruluşların ve ana yüklenicilerin GÜVENİLİR ve AYRICALIKLI ortağı olmayı başarmıştır.

Yurtiçi ve Yurtdışı pazarlarında birçok yerel ve bölgesel ana yüklenicinin elektrik enerjisinin dağıtımı ve iletiminde güvenilir ortağı olarak uygun ve rekabet edilebilir ürünler sunan Evesis Endüstriyel Çözümler San. Ve Tic. Ltd. Şti., yüklenici firmaların GÜVENİLİR ortağı olarak başta; Türkiye olmak üzere, Türkmenistan, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, Rusya, Bulgaristan, Bosna-Hersek, Irak ve Cezayir pazarlarına kadar geniş bir alana hizmet vermenin gururunu taşımaktadır.

Günümüz Teknolojisinin tanıdığı tüm olanakları kullanabilen, Evesis Endüstriyel Çözümler San. Ve Tic. Ltd. Şti.; elektrik pano ve tablo imalatının yanı sıra, muhtelif tip binalarda elektrik tesisatı işleri kapsamı ve konusunda proje çizimi kontrollük, müşavirlik ve taahhüt hizmetlerini, GÜVENLE sunabilmektedir.